KAYNANA ÖRDÜ GELİN HAVA ATTI ÖRGÜ YELEK MODELİSevgili örgü sevenler sayfama kaynana  yaptı gelin hava attı yelek modeller ile devam etmek istedim.

Örgü yelek modelleri çok var fakat kaynanan yapınca daha güzel bir yelek olduğunu düşündüğüm için paylaşmak istedim.

Kaynanalar her zaman gelinlere en güzel yelek modellerden örmek ve giydirmek ister onun için bu modelin adi kaynana yapar gelin hava atar modelidir.

Arkadaşlar yelek modeller de ip çok önemli bazı modeller iplerde göstermez buna dikkat etmek lazım.

Bu gelin yelek modeli simli iple dahada güzel görünür diye düşünüyorum .

Sanki elini açmış saçını kabartmış gelin gibi olduğu için kaynana yapar gelin hava atar demek istedim.

Siz sevgili örgü sevenler sizlere bu çok güzel modelleri paylaşırken kaynanan değil de anne ye bu modellerden gösterip yapmasını isteye bilirsiniz.

ANNELER her zaman gelinine en güzel modeller arar ve yapmak ister evet en güzel model bu sayfamda sizlerde kaynanaya  gösterip yapmasına yardımcı olursanız işte kaynana yapar gelin hava atar olursunuz.

Bu sayfama değişik bir kaç model paylaştım ki kaynanalar gelinin beğendiği ve yapabileceği modeli seçsin diye sizlere yapılışını bir tane modelden paylaştım eğer yapacağınız model için yapamazsanız gene de yardımcı olurum şimdi yapacak olan kaynanalara kolay gelsin ellerine sağlık .

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.