2019 GELİN YELEK MODELLERİ YAPILIŞI İLE BURADASevgili örgü sevenler 2019 gelin yelek modellerimle sayfama devam ederken sizlerin yapılışı kolay olsun diye anlatımlı  videoyu da sizlere paylaşmak istedim.

Bu gün sizlere yeni örgü yelek modellerden bahsetmek istedim sizlere fikir olsun diye.

Yeni sezon yelek modeller artık kışa hazır olsun siz örgü sevenler çeyiz de veya üstünüze yapmak için modeller sunmak fikir vermek için paylaştım.

Yelek modeller o kadar çok var ki ama bu çok güzel modeller renkler ile örneğiniz nasıl görünecek sizler yapmadan keşfetmeniz için bir modeli iplerini görsel olarak görün istedim.

O kadar model var ki derken ben sizler için en güzel modellerden siz örgü seven ve bu sayfa takipçiler için hazırladım.

2019 Modelleri  derken şunu söylemek istedim eğer sizler şimdi yapıyor iseniz evet yeni model olarak sayılır.

En yeni model renklerdir zaten modada renkler ön planda gelir .

Sayfamda bir çok model var bir iki modelin yapılışını paylaştım eğer diğer modellerden de yapılışını isterseniz sizlere yardımcı olacağım.

Arkadaşlar bu modeller sadece yelek olarak değil kazak ve hırkada yapabilirsiniz.

Her yaptığınız yanı kazak modeli hırka modeli olarak bence aramayın sizler örgü modellerden değerlendire bilirsiniz elinizde ki ip uyumu hangisine uyuyor ise onu yapın hırka biraz kalın ip güzel olur.

Eğer 2.3 şiş var ve yelek  modeli yapmak isterseniz çıtı pıtı ajörlu model güzel olur.

Arkadaşlar eğer kalın şiş kullanıyorsanız ipin kalınlığına da dikkat edin şişle uyumlu olması modelinizi daha güzel gösterecektir.

Yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.