25 ADET BABAANNE ÖRDÜ TORUN GİYDİ YELEK MODELLERİSevgili babaanneler bu gün sizlere torunlara yapacağınız 25 adet yelek ceket olarak seçip modeller paylaşmak istedim .

Torunlar kendi çocuğundan değerli olduğunu düşünerek sizlere bu çocuk örgü modellerden yapmak isterseniz model aramayın diye sayfama paylaşmak siz babaannelere yardımcı olmak istedim.

Örgü modellerde tığ işi veya şiş ile yapılan bu çocuk yelek ve ceketlerde sizler görsel olarak bakarsanız ister şişle ister tığla yaparsınız.

Çocuklar için tam mevsim olduğunu düşünüyorum her zaman çocuklar bize anne ve babaannelere ihtiyacı var eğer birde kendin elinde örgüler yapar giydire bilirsen,niz o toruna doyum olmaz çünkü senin el emeği göz nurun var birde sevgin eklersen tadına doyulmaz diye düşünüyorum.

Bazen patik bazen şapka yaparız fakat bu güzel modelleri görünce eminim ki sizlerde beğeneceksiniz.

Küçücük çocuklarımız sizin örgü ile yaptıklarınız ile ısınsın istemez,miyiz.

Erkek ve kız çocuklar veya ikiz çocuklar için yapabileceğiniz tüm modellerden var siz hangisini isterseniz onu yapabilirsiniz.

Her zaman kız çocuklara model bakarız bende erkek çocukları da düşünüp onlara da babaanneler yapsınlar diye çok güzel gösterişli modeller seçtim sizlere yapmanıza görsel olarak yardımcı olayım istedim.

Sizlere bu çok güzel rengarenk modeller fikir amaçlı sizlere sundum şimdi yapacak babaannelere kolay gelsin torununu sevindirsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.