KOMŞULAR TÜLBENT TIĞ OYALARI BURADA TIKLA GÖR YAPILIŞI İLESevgili örgü seven hanımlar bu gün sizlere en güzel tülbent oyalar yapılışı ile sizlere fikir olsun diye paylaşmak istedim.

Arkadaşlar her zaman çeyiz mı yapacağız biraz da kendimize yapalım diye çeyiz tülbent olarak sizlere sunmuyorum kendimize yapalım istiyorum .

Belki hediye yapmak istersin belki elti ye veya görümceye yaparsın bu çok güzel modellerden diye hediyelik olsun istedim.

Tülbent oyalar her zaman çıtı pıtı olur gösterişli olur her zaman ki gibi yine söylemeden geçemeyeceğim ki renklerin uyumu çok önemli .

Her modelde söylüyorum çünkü bazı modellerde renkleri beğenmiyorum fakat model çok güzel onun için sizlere her defasında renkler diyorum.

Arkadaşlar kolu komşu tülbent yapar ya siz gösterir onlar tülbent oyasını yapsın ki sizin ne kadar güzel oyaları bulduğunuzu düşünsün ve her modeli sizden alsın.

Bu modellerde sizlerde biraz olsun fikirlerinizi katarsanız daha da güzel modeller olacaktır .

Nasıl mı?

3 Boyutlu modeller yap sıralı oyayı tülbentin ucuna renkli ip kullan motiflerde boncuklu yap tek iple oya ebruli ip kullan yani bir çok seçenek var yapman için .

Bır modelin yapılışını sizlere paylaştım fakat diğer modellerden eğer yapamazsanız yardımcı olacağımı unutmayın zaten beni takip edenler bilir ki her zaman yardımcı olduğumu .

Arkadaşlar bende sizler gibi örgü seven biriyim her modeli muhakkak ki denerim bildiğim için sizlere yardımcı olmak istiyorum.

Anlatım yapmıyorum çünkü hangi modeli yapacağınızı bilmediğim için ve elinizin ayarı çok önemli ben kendim elimin ayarıyla verirsen sizler yanıltmış olurum .

Bende daha önce sizler gibi sitelerden bakardım ve net sonuç olamıyordum onun için sizlere aydınlatmak istedim.

SİZ örgü sevenler beğenip de yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.