TÜLBENT OYA KAR TANESİ OYA MODEL ANLATIMINA BAKALIM MISevgili örgü sevenler bu gün sizlere tülbent oya model çalışması olan bir yapılış anlatımını sundum sizlere değişik model olsun ve kendinize veya hediye olarak yapmanız için modelde yardımcı olmak istedim

Bize bu güzel tülbent oya modeli tasarlayan ve yapmamız için kolay olsun diye düşünüp anlatımını hazırlayan suzan hanıma buradan çok teşekkür ederim bu model suzan hanım kendi çalışması olduğunu ve yeni bir model olduğunu hatırlatır yapmak için fikir olsun istedim.

Arkadaşlar çok güzel bir bir örnek isterseniz bu pullarla takı olarak kullanabilirsiniz bileklik veya hal hal olarak aksesuar yapabilirsiniz bileklik olarak ben düşündüm çok da güzel bir model olur sizlerde video anlatımını sonuna kadar izleyerek fikir edine bilirsiniz zaten yapım aşamada sizlere fikir veriyor umarım bu güzel örneği de beğenecek ve yapacaksınız beğeni ve yorumlarınızı beklerim.

Evet arkadaşlar bu güzel oya model,ini yapmak isteyen sevgili oya sevenlere kolay gelsin

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.