SÜRPRİZ MENEKŞE LİF MODELİNE BAKALIM YAPILIŞ ANLATIMLISevgili örgü sevenler yine çok güzel ve anlatımlı sürpriz menekşe lif modelini sizlere sundum .

Tam detay anlatımla lif modeli çok güzel olduğunu düşünerek çeyizler için veya sipariş üzerine çalışanlar için değişik bir lif modeli sizler bu lif model ile çok sipariş alacağınızı düşünüyorum eğer yapmak isterseniz de tam detay anlatımını izlemenizi öneririm.

Arkadaşlar lif örgü yaz kış örebiliriz çok çabuk bittiği için keyifli de örülüyor bence sipariş olarak çok rahat çalışabilirsiniz .

biz örgü sevenler için yapılışını ve görseli hazırlayan örgücü pembe hanıma buradan teşekkürlerimi iletirim .

Değişik örgü ve tasarımlardan da bilgi edinmek isterseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Renklerin uyumu ve modeli harika görünüyor sizlerde renk uyumuna dikkat edeceğinizi umarım bu güzel modeller için sizlerden yorumlarınızı ve paylaşarak bir çok örgü sevenlere ulaşacağını unutmayın.

Sevgili örgü sevenler lif yapılışı veya örgü tarzı aynı olabilir fakat renklerin geçişi farklı olduğu için anlatımlı videoyu izleyerek kolayca yapacağınızı  düşünüyorum ve fikrimi söyleyeyim dedim.

Dört renk kullanarak harika bir örgü örnek olarak sizlere sunarken bu güzel sürpriz lif modelini yapmak isteyen sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.