TIĞ İŞİ ÇOK GÜZEL ÇOCUK HIRKA MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler tığ işi çok güzel çocuk hırka modelini sizlere yapım video ile hazırlayıp paylaştım.

Tığ işi olarak çok değişik ve güzel olarak buldum sizlere de model olsun istedim hem kız çocuklar için hemde erkek çocuklara yapabileceğiniz bir model olduğu bu güzel örneği beğeneceğinizi umarım.

yapılışı olan video yabancı olup sizlerde el çalışmasına bakarak yaparsınız umarım eğer yapamaz olursanız yapılışını sizlere anlatımını yaparım onun için burada olduğumu unutmayın .

Arkadaşlar detay olarak görselde gösteren bu örgü hırka modeli sayı olarak değil sadece örnek yapılışını öğrenmeniz yeterli olacak ve sizde kaç yaş yapacaksanız sayınızı bulabilirsiniz.

Her zaman bahsederim en güzel ve en yeni modellerden haberdar olmak için üye veya takip etmeniz yeterli olacaktır.

Arkadaşlar evet hem erkek çocuklara yapabilirsiniz nu örnekle şapka yapabilirsiniz yelek örgü olarak çok güzel olur hatta çanta yaparsanız da güzel olacaktır umarım yapılışı olan video sizlere yardımcı olur ve yapılışını sizlerde rahatça yapacaksınız.

Her örgüde olduğu gibi bu modeli de her istediğimiz yerde kullanabilirsiniz bu güzel modeli yapacak olan örgü seven hanımlara şimdiden kolay gelsin

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.