Sosyete ev babet ile modelin yapılışıSevgili örgü sevenler bugün sizlere örgü tabanlı bir ev babet patik ten bahsederek sizlere fikir olsun istedim.

Değişik bir yapılışıyla bu güzel sosyete babet modeli umarım sizlerde beğeneceksiniz yapmak isterseniz de sayfanın sonunda anlatımlı video var izleyerek yapılışıyla ilgili fikir edinebilirsiniz.

Çok güzel üstüne işlemeler ile görseli şık oldu sizde değişiklik yaparak örgü tabanlı patik modelinizi yapabilirsiniz.

Renkleri ile harika bir model tabanlık kullanarak ev ayakkabı görünümü oldu kalın tabanlık kullanarak dışarı ayakkabı olarak da yapılabilirdi.

Sizlerde yapılış tekniği öğrenerek değişik bir ayakkabınız olsun ipleri tek renk veya bunun gibi renkli de yapabilirsiniz sadece renkli yapacak olursanız renklerin uyumuna dikkat etmenizi öneririm.

Evet arkadaşlar sizlere fikir olsun diye bu güzel babet gibi patik modeli sunmak istedim sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Değişik modellerden de bakmak isterseniz sayfamı takip ederek yeni ve güzel modellerden haberdar olacaksınız umarım bu fikirlerimi sizlerde katılırsınız şimdi yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

Ayaklarınızı saran bu güzel patik tabanlı olduğu için ev gezmelerde ayakkabı yerine kullanabilirsiniz hem el emeğinizi göstermiş olursunuz genelde yeni gelinler için çeyizler de harika olacağını düşünerek fikir edinin diye bu güzel örgü patik modelini sizlere paylaştım.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.