2 RENKLE ŞİŞ İLE LALE ÖRGÜ MODELİ ANLATIMIYLASevgili örgü sevenler bugün sizlere şişle lale örgü modelden bahsetmek istedim

Tığla yapılan bir çok lale modelini sizlere daha önceki sayfamda sundum şimdi de lale şişle yapılışından bahsederek fikir vereyim istedim.

Güzel ve değişik olduğunu düşündüm sizlerde beğenirsiniz umarım tığla bir çok yerde kullandığımız bu örgü modeli şimdi şile de fikir olsun istedim.

Bu güzel örgü model ile de diğer örgülerde olduğu gibi bu örgü lalelerde de kullanabiliriz bebek battaniyesinde hırkada ve yelek olarak bir çok yerde kullanılır bir örnek .

Sizlerde değişik iplerle yapabilirsiniz yada yapmak istediğiniz bir kısmında bu laleleri yaparak örgün de değişiklik yapabilirsiniz.

Arkadaşlar ben her zaman söylerim anlatımları izleyerek yeni yapılışları ile ilgili fikir edine bilirsiniz.

Bazı modellere görsel bakarak ne yaparız yada nasıl değiştiririz diye fikrimiz olur  .

Bu örgü örneği ile harika örgüler yapabilirsiniz güzel bir örgü modeli çocuklar için harika olur tığ işi laleler için diğer sayfamdan fikir edine bilirsiniz eğer yeni ve güzel modellerden haberdar olmak isterseniz takip ederseniz bilginiz olur.

Arkadaşlar ben her zaman güzel örgü modelleri sunduğumu düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

İki renkli laleler örgü modeli yapmak isteyen örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.