SEN ÖR İLK SENDE GÖRSÜNLER İKİ ŞİŞ PATİK MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok şık ve çok kolay iki renkli iki şiş ile patik yapılışını sizlere paylaştım.

Yapılışına gelince yapılış anlatımı olan video paylaştım ve sizlerde bakarak çok rahat ve daha kolay çalışacağınızı düşünüyorum.

İki renkli olması ve renklerin uyumu dik,katımı çekti umarım sizlerde bu güzel renkli patik modelini beğeneceksiniz.

Yine değişik örnek olsun çeyizlik yapmak isterseniz bir önceki sayfalarımda model olarak sizlere paylaştım sayfamı ziyaret ederek harika modellerden fikir edine bilirsiniz.

Bu model çok kolay ve çalışma olarak da görseli kadar güzel keyifli bir çalışma tekniği olduğunu düşünerek sizlere paylaşmak istedim hem kendine hem bebeklere de yapabileceğinizi düşündüm.

Bize bu modeli hazırlayan fatma hanıma buradan teşekkürlerimi iletirim sizlere çalışma olarak kolay olsun diye video hazırladı ve sizde izlemenizi tavsiye ederim.

Patik süslemesi olarak sayfamda değişik çiçek motifleri var bakarak süsleme yapmanıza yardımcı olacaktır o yüzden sayfamı ziyaret etmeyi unutmayın.

En güzel en yeni ve en değişik örgü modelleri sizlere paylaştığımı düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Haroşe çalışmasını her örgü seven bildiğini düşünerek kolay yapacağınızı umuyorum

Bu kolay ve güzel patik modeli yapacak olan tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.