SÜPER KARE LİF MODELİN TAM DETAY ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok değişik kare lif modelin yapılışını sizlere hazırladım ve yapım aşamasını paylaştım.

Çok güzel değişik renkler ile görseli harika bu lif çalışmasını umarım sizlerde beğeneceksiniz ve yapacaksınız yapmanıza yardımcı olsun diye video anlatımını da sizlere sundum izleyerek daha kolay çalışabilirsiniz.

Yine değişik lif modele bakıp fikir edinecek olursanız sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Lif model de çalışma her zaman fıstıklı yıldız tekniği ile örülür ben sizlere sunarken renklerin geçişlerine bakmanız ve renklerin uyumuna bakin fikir edinin diye görseller ile lif çalışmalardan bilginiz olsun istedim.

LİF ÇALIŞMASI

Kare bulmaca lif modeli yapımı Modelimize 5 numara tığla ortadan 6 fıstık eninde 6 fıstık boyunda bir parça yaparak başlıyoruz. 1 sıra etrafına farklı renkle ikili fıstık yaptıktan sonra 4 bir kenarına 6 sıra renkli iple ikili fıstıklar yapıyoruz. Köşedeki boşlukları doldurarak kare modeli bitiriyoruz. Kenar oyası olarak pipirik yaparak modeli bitiriyoruz. Dilerseniz orta kısımdaki boşluk için bir puf çiçek yaparak dikebilirsiniz.

bu güzel kare bulmaca örgü lif modeli beğenip yapacak olan tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.