ÖRÜMCEK AĞI PAPATYA ÖRNEĞİN ANLATIMLI VİDEO BAKALIM MISevgili örgü sevenler yine çok güzel değişik bir model çalışması yaptım ve sizlere de örnek olsun istedim örümcek ağı fıstıklı bir üçgen şal modelin yapılışı burada bakarak sizlere fikir olsun istedim.

Zincirler ile örümcek yaparak harika bir örnek oldu sizler bu örneği sadece şal olarak bırakmayacağınızı umarım çünkü sadece üç gen şal model olsun istemem bu model ile yelek de har,ika olur mevsimlik bir bluz veya bir dantel peçete olarak yapabilirsiniz .

Hem çok kolay hem gösterişli bir model olduğunu düşünerek sizlere tam bitirmeden fikir edinin diye paylaştım bu modelleri her biri harika arkadaşlar sayfamı ve kanalımı takip ederseniz bir çok yeni ve güzel modellerden haberdar olacaksınız.

Evet arkadaşlar biraz bu model  nasıl yapılır ile ilgili  yorum yapalım aslında ben her zaman video anlatımını izlemenizi öneririm çünkü yapım aşiaması hem görselini görerek çalışma daha kolay olur diye düşünüyorum fakat bewn bu modeli biraz yorumdan sizlere fikir olsun derim .

YAPILIŞI

8 Zincir çekerek yuvarlak oluştur yuvarlağın içine 4 adet fıstık yap fıstıkların arasına 4 zincir çekerek fıstığı oluştur döndür ve yine 1 fıstık çekerek fıstık oluştur

4 +zi+ncir çek 1 fıstık  2 örümcek ve  ve 1 fıstık 4 zincir ayni  yere 1 fıstık daha ve döndür yine 1 fıstık 4 zincir aynı yere 1 fıs+tık+ 1 +örümcek 1 trabzan 2 lı örümceğin ortasına batarak 4 zincir 1 trabzan 1 örümcek  yine kenar için 2 fıstık yaparak devam+ et .

 

 

+Kolay ve bir o kadar da gösterişli olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere sundum sizlerde yorumlarınızı ve takip etmeyi öneririm şimdiden bu güzel üçgen şal modeli yapacak olan sevgili örgü sevenlere kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.