KARA GÖZLÜM LİF MODELİN YAPILIŞINI ANLATAN VİDEOkara gözlüm lif modelin yapılış anlatımı
kara gözlüm lif modelin yapılış anlatımı

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel çok sipariş alacağınız Karagözlüm lif modelinin yapılışını sizlere patlaştım.

Yapılışı çok kolay olan fıstıklı Yıldız tekniği ile yapılan bu güzel lif modelinin Detay ve renk geçişlerini tam anlamıyla daha kolay yapmanız için video anlatımı olan videoyu sayfanın sonunda paylaştım.

Yapılış anlatımı olan videoyu izleyerek sizlere de bu güzel modeli çok kolay ve çok rahat renk geçişlerini yapacağınızı umuyorum.

küpeli lif modeli

Evet arkadaşlar bu güzel lif modeli gibi lif modellerden fikir edinip yeni tasarımlar ve yeni düşünceleri örgünü de eklemek isterseniz sayfamı ziyaret ederek birçok değişik lif modelleri ve lif tasarımları bulabilirsiniz.

Sayfama en yeni en güzel ve yeni tasarımlarla ilgili bilgileri paylaştığımı düşünerek siz sevgili örgü sevenlerden yorumlarınızı beklerim.

kara gözlüm lif modeli

Bizlere bu güzel Karagözlüm lif modelini hazırlayan pembeli örgüleri buradan teşekkürlerimi iletirim.

Bu güzel Karagözlüm lif modelini yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Renklerin geçişleri ve renklerin farklı yerlerde kullanabilmemiz için video anlatımı olan video izlemeye sizleri davet ediyorum İyi seyirler.

KARA GÖZLÜM LİF MODEL VİDEO ANLATIMI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.