KADİFE İPTEN TAVŞAN FİGÜRLÜ BEBEK BATTANİYE MODELİN ANLATIMLI VİDEOkadife ip ile tavşan figürlü bebek battaniye modeli
kadife ip ile tavşan figürlü bebek battaniye modeli

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel yeni doğacak olan bebek anneler için kadife ipten işe Trabzon çalışması yapılan tavşan figürlü bebek battaniyesi paylaştım.

Yapılış detaylarına baktığımızda kadife.ip Trabzon çalışması tığ işi ile yapılan bu güzel figürlü bebek battaniyesini Umarım Sizler de beğenik yapacaksiniz.

Yapmak istediğinizde yapılış anlatımı olan videoyu sayfanın sonuna paylaşarak izleyip Sizlerde kolaydır çalışabilirsiniz.

TAVŞANLİ TIĞ İŞİ BEBEK BATTANİYESİ

Evet arkadaşlar Kışa hazır olsun İsterseniz bu figürlü bebek battaniye çalışmasında kabarık kulaklı ponponlu tavşan figürünü Hatta battaniye ve farklı yerlerde bu figürü kullanıp model olarak çalışabilirsiniz.

Fikir olarak kullanacağınız bu tavşan modeli bir bebek hırkasında bir panço’da ve farklı bir çalışmalar da kullanabilirsiniz.

TAVŞAN FİGÜRLÜ

Yumuşacik dokusu olan kadife ip bebek battaniyesi olarak bu çalışmamızda 2 renk kadife ip kullanıyoruz.

En olarak 90’la 90 yapabilirsiniz elinizin uyumuna göre farklı sayılarda çalışabilirsiniz.
Bu güzel kadife ip bebek battaniyesine bize hazırlayan ve nasıl yapıldığı ile ilgili açıklamalı videoyu hazırlayan çakır örgüleri buradan teşekkürlerimi iletirim.

Evet arkadaşlar bu güzel bebek battaniye arkadaşım ben sana yapacak olan tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

TAVŞAN FİGÜRLÜ

Battaniye modelleri çalışmak isteyip ve görsel olarak daha kolay ve tavşan figürünü battaniyenin orta desen olarak çalışması kolay olsun diye düşünecek olan arkadaşlarımıza video anlatımı olan video anlatımını sizleri izlemeye davet ediyorum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.