İŞLEMELİ BEBEKLER İÇİN BERE YELEK PATİK HEPSİ BİR ARADA ANLATIMLARLASevgili örgü seven hanımlar yine çok kolay fakat işleme ile yapılan bu güzel modelleri sizlere fikir olsun istedim.

Rokoko işleme ile harika bir çocuk kombin yaparak kullanabilirsiniz tabi ki bu takımlara birde patik yaparak harika bir model elde edebilirsiniz.

Hiç işleme yapamayanlar bile bu güzel anlatımlı video izleyerek çok kolayca yapacağınızı umuyorum çünkü her biri anlatan bir video var bende sizler ayrı ayrı aramayın hepsini burada görün diye sizlere paylaştım.

Arkadaşlar yeni görseller ve en güzel modelleri sizlere sunmakta olduğumu düşünüyorum sizlerde yorumlarınızı beklerim.

Sayfamda değişik örneklerde bulabilir ve bu kombin gibi bebeklere ve çocuklara yapabilirsiniz .

Örnekler için sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır çünkü bende örgü seven olarak en güzel modelleri sunduğumu düşünüyorum.

Düz örgü ile desen vermek de güzel bir görsel oluyor işlemeler her yerde kullanıyoruz bu model takım olarak renkler ile güzel olduğunu düşünüyor ve sizlere sundum.

Sevgili örgü sevenler bu güzel takımları yapacak olursanız video anlatımları izlerseniz sizlere çok kolay olacaktır ve şimdi bu modeli yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

ROKOKO İŞLEMELİ ÇOCUK BERE YAPILIŞ ANLATIMLI VİDEO

YİNE AYNİ İŞLEME TEKNİK İLE YELEK MODEL ANLATIMLI VİDEO


ROKOKO İŞLEMELİ BOYUNLUK VE ATKI YAPILIŞ ANLATIMI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.