ÇOK GÜZEL FİRKATE İLE DEĞİŞİK BİR OYA YAPALIM YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel firkate oyasını sizlere fikir olsun diye anlatımlı video paylaşarak sizlere yapılışında kolay olsun istedim.

Firkate ile sayfamda bir çok oya modellere yer vererek paylaşmıştım fakat gerçekten firkate ile çok güzel modeller yapabiliriz örgüye dahil her yerde firkate kullanabiliriz.

FİRKATE ŞİŞ ÇALIŞMASI
FİRKATE ŞİŞ ÇALIŞMASI

Oya denince sadece tığ işi iğne oyası olarak değildir bakın ki firkate ile  de çok güzel oya yapılıyor sizlerde firkate bilmiyorsanız öğrenmek için yapılış anlatımını izleyerek yapabilirsiniz .

Oya olarak değişik model bakmak isterseniz sayfamda bir çok model paylaştım bakarak en güzel oyalara sahip olacağınızı düşünüyorum sizler için en güzel modelleri paylaştığımı düşünerek fikrimi söylemek istedim bende sizlerden yorum yaparak beni desteklemenizi beklerim .

TIĞ OYA FIRKATE MODELİ
TIĞ OYA FIRKATE MODELİ

OYA MODELİ

Bu güzel modeli her renkle yapabilirsiniz sadece yazmanız hangi renkler ile uyumlu ise o renklere dikkat edelim ki yazmamız güzel olsun.

Firkate bu şekilde oyasını hazırlayıp sonra yazmaya monte edilir kenar yaptıktan sonra bu motif olarak yaptığımız bu firkate oyasını ekleriz.

Evet arkadaşlar diğer modelleri için sayfamı takip etmeyi  yada üye olabilirsiniz diğer paylaştıklarım ilk sizler göreceksiniz şimdi bu güzel oya modeli yapacak olan oya sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.