İĞNE İLE SAÇ ÖRGÜ YAPILIŞISevgili örgü sevenler bugün sizlere iğne ile saç örgü modelin yapılışından bahsetmek istedim .

Kendim yaptığım kendim keşvettığım bir iğne ile saçörgü modelin yapılışını anlatmak istedim .

Sizlerinde bu değişik örgü tekniği beğeneceğinizi düşünerek fikir vereyim istedim.

Arkadaşlar çekimler için yeni ve acemi olduğumu söylemeden geçmek istemedim fakat örgü el işlerinde usta düşünüyorum .

Her örgü modelinden sizlere yardımcı olacağımı söylemiştim bundan sonra kendi tasarladığım ve ördüğüm el işlerini sizlere sunarak fikir vermek isterim.

Umarım sizlerde takip ederek ve youtube kanalımı abone olarak destekleyeceksiniz .

Evet arkadaşlar bu iğne ile saç örgü modelin yapılışını sizlere sundum ben değişik ve güzel modelleri sizlere sundum sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Bu iğne ile saç örgü modelini eğer yapmak isterseniz 3 ters 3 düz olarak yaparsanız çok daha güzel saç örgüsü olacaktır.

Ben bunu sadece değişik bir teknik olarak sizlere anlatmak istediğim için paylaştım sizlerde umarım beğeneceksiniz.

Yapılışı çok kolay bir örgü tekniği bunu sizler istediğiniz yerde kullanabilirsiniz ben saç bandana olarak yaptım sizlerde istediğiniz örgü modellerde kullanabilirsiniz.

Çocuk yeleklerde ve erkek hırka ,kazak modellerde çok güzel olacağını düşünerek sizlere fikrimi paylaşayım istedim .Çekimde acemi olduğum için iyi çekim yapamamış olabilirim sizler beni takip ettiğiniz üzere değişik ve daha güzel çekimler ile her zaman sayfamda olacağım .

Yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.