AJURLU YAPRAK MODELİ YELEK ANLATIMISevgili örgü seven arkadaşlar bu güzel örgü ajurlu yaprak model ile anlatımını sizlere paylaşmak istedim.

Çeyizlere ve kendiniz için çok güzel yelek modeli ile ilgili bilgi vermek istedim.

Evet arkadaşlar yaprakların arasındaki nohut görünümlü bu güzel modeli umarım sizler de beğeneceksiniz bir çok örgülerde bu yaprak modeli görmüşüzdür fakat bu anlatımı ile çok güzel bir model olduğunu düşündüm ve sizinde modelle ilgili bilgi vereyim istedim.

Örgüde bir çok yerde yaprak modeller görürüz en çok yeleklerde ve hırkada :güzel oluyor olması model burada kullanılır anlamına gelmez şapka bere modellerde de çok güzel olur .

Ajurlu yaprak modeli çocuklar içinde her örgü yapılışında kullanabiliriz.

Bu modelin hem nohutlu yapraklar örgüsü var hemde sadece yapraklı model isterseniz sadece nohutlu yapraklar yapabilirsiniz annenize yapraklı yelek kendinize nohutlu modelden yelek yaparak anne kız kombinler yapabilirsiniz çok da güzel olacaktır.

Her renkle uyumlu bir model olduğunu düşünüyorum .

Sevgili örgü sevenler umarım sizlerde bu güzel modelden beğenip yapacaksınız eğer değişik ve bunun gibi güzel modellerden haberdar olmak isterseniz üye veya takip etmeyi tavsiye ederim.

Bu modelin yapılışını izleyerek yapmanızı tavsiye ederim çünkü yapılışı farklı olabilir değişik teknik edinirsiniz şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.