GÖMLEK YAKA GÖRÜNÜMLÜ TIĞ İŞİ PATİK ÇALIŞMASI İLE VİDEO ANLATIMISevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel değişik yaka görünümlü örgü patik modelini hazırladım ve sundum.

Gömlek yaka görünümlü olan çok güzel bir çalışması olan videoyu da paylaşarak Sizlere fikir olsun istedim.

Bize bu güzel modeli tasarlayıp hazırlayan Suzan Hanım’a buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Yine değişik patik çalışmaları ve patik modellerini bakıp fikir edinmek yapmak için bakmak isterseniz sayfamı ziyaret ederek birçok patik çalışmaları bulabilirsiniz örgü örnek olarak kanalım olan orgu tariflerine bakıp örnekleri patik çalışmalarında kullanarak değişik görsel elde edebilirsiniz.

Bu yaka çalışması görünümlü hem kendinize hem çocuklara ve için harika bir model olduğunu düşünüp sizlere bu model ile fikir edinin istedim.

Umarım bu güzel patik çatışmasını Sizlerde yapacaksınız yapacak olursanız her zaman bahsettiğim gibi biliyor anlatımını sonuna kadar izlerseniz Sizlerin de çok kolay çalışacağımızı umuyorum.

Arkadaşlar Bu model nasıl yapılır sorusuna gelince bahsettiğim gibi anlattığınız da birçok değişik fikirde edinebilirsiniz

Örgüde en çok dikkat etmemiz gereken renklerin olduğunu da unutmayalım her renk her modeli gibi örneklerim izinde göstermediğini düşünüyorum üzerinde renk konusunda daha duyarlı çalışıp daha güzel şeyler elde edeceğinizi umuyorum.
.
Bu güzel çalışmayı Umarım benim kadar Sizler de beğenecek ve yapacaksınız yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.