BAĞLAMALI ÖRGÜ MODELİN BAŞLAMA TEKNİĞİ İLE YAPILIŞ ANLATIMIMerhaba örgü sevenler bugün sizlere çok güzel bağlamalı örgü modeli tekniği ile ilgili yapılışını hazırladım.

Değişik görseli olan ve çalışması çok kolay olan bağlamalı örgü modelinin üç boyutlu oluşu ve başlangıçta lastik yerine kullanmamız için ideal bir örnek olduğunu düşünüp sizlere yapılışını anlatan video hazırladım.

Değişik başlama tekniği olan bu örgünün Üstüne bir de değişik saç örgü modelini hazırladım görsel olarak görmeniz için bu şekilde bir çalışma elde ettim sizlerin de bu güzel modeli beğenip yapacağınızı umuyorum.

                                        iki şiş örgü başlama tarifi

Nasıl yapılır sorunuza gelince video anlatımını sonuna kadar isteyerek çok rahat çalışacağınız düşünüp tekrardan tarif olarak belirtmek istemedim istediğinizde hem el hareketleri ve el tekniğini görüp Sizlerin de daha rahat çalışacağınız umuyorum.

            

İKİ ŞİŞ BAĞLAMALI ÖRGÜ BAŞLAMA TEKNİĞİ
İKİ ŞİŞ BAĞLAMALI ÖRGÜ BAŞLAMA TEKNİĞİ

Arkadaşlar bu güzel modelleri fikir edinmek isterseniz kanalım olan orgu tarifleri kanalımı ziyaret ederek birçok örnek başlama teknikleri ile ilgili anlatımları izleyip Sizler de değişik modeller örgü olarak fikir edinebilirsiniz.

Değişik modelleri anlatan videoları Her zaman bahsederim ki sonuna kadar izleyerek birçok değişik çalışma tekniklerini Sizler de öğrenebilirsiniz her örgü sever en farklı olduğunu düşündüğüm için en kolay yöntemi ile çalışmaları anlattığımı düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Bu güzel bağlamalı örgü modelinin nerede kullanırız sorunuza gelince yeni örgüler gibi birçok örgü modelinde kullanabiliriz Ama en çok bebek battaniyesi bebek hırkası bebek şapkası olarak kombin yapıp çalışabilirsiniz.

Isterseniz Benim çalışmamda ki gibi lastik ve kenar örgü olarak bağlamalı örgü tekniğini kullanıp diğer model uygulaması yaparak değişik bir model elde etmiş olursunuz.

Sevgili örgü sevenler Umarım çok rahat anlatımı olan videoyu Sizler de beğenip abone olarak ve sistemde üye olarak takip edebileceksiniz.

Bu güzel modeli bağlamalı örgü model çalışmasını beğenip çalışmak isteyen tüm sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Kaynak: orgutarifleri

Makale yazı yazar: orgutarifleri.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.