ERKEK ÇOCUK SÜVETER ÖRGÜ MODEL ANLATIMISevgili örgü sevenler yine erkek örgü yelek model ile devam edelim .

Değişik örnekler kullanarak erkek çocuklara yelek modelleri hazırlayıp siz örgü sevenlere sunayım istedim eğer yeni ve güzel modellerden haberdar olmak isterseniz bizi takip etmeyi unutmayın her geçen gün en yeni modellerden sizleri haberdar etmek için buradayım sizlerde bu modellerden fikir edinmiş olursunuz.

Arkadaşlar evet erkek çocuklar için artık değişik örnekler değil de değişik modeller var bende sizler için en güzel modellerden hazırlayıp sizlere paylaşıyorum umarım sizlerde benim gibi beğeneceksiniz.

Yapım aşamasına gelince sizlere sayı ve yapılışını anlatan video sunuyorum ve izleyerek daha kolay çalışacağınızı düşünerek video olarak paylaşmak,tayım sizlere bu güzel modellerden erkek çocuklara yapmak kolay olacağını umarım.

 

Saç örgü ile haruşe çalışarak fakat değişik desen vererek çok güzel bir model olduğunu sizlerde görselinde görüyorsunuz derim ya model bir yerde kalmasın sizlerde değişik olsun isterseniz değişik saç örgü örnekler var kanalım orgutarifler,inde bakarak fikir edinebilirsiniz her model kendi güzelliğe sahiptir fakat değişiklik sizlere kalmış eğer sizler de bu model gibi harüşe veya düz örerek desen verebilirsiniz yada bir önceki sayfamda yine çok güzel bir erkek örgü yelek modelini paylaşmtım model olarak öylede yapıp bu saç örgü desen olarak kullanabilirsiniz .

Arkadaşlar bizi takip ederek en yeni ve güzel modellerden ilk sizler haberdar olacağınızı unutmayın şimdi erkek çocuklarınıza yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.