HARİKA GÜZEL BİR LİF MODEL TASARIMI İLE YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel yeni ve tasarımında hiçbir yerde göremeyeceğiniz ilk sizlerin göreceği bir lif modeli hazırladım ve sizlere paylaştım.

Evet yeni bir lif modeli sizlerde isterseniz çeyizlere isterseniz hediye veya sipariş olarak çalışanlqar çok sipariş alacak bir model yuvarlak lif modeli isterseniz değişiklik yapıp sizler peçetelik olarak kullanabilirsiniz yada değişik renkler kullanarak san ki lale bahçesi gibi görsel yapabilirsiniz mutfaklarda da kullanabilirsiniz illa lif olarak değil hani derim ya model bir yerde kalmasın diye işte fikir sizlere .

Arkadaşlar her zaman renklerden bahsederim evet renkler ile modelin yani örneğiniz gösterir bu modelin renkleri de çok güzel sizlerde elinizde ki artan ipler ile değerlendirebilirsiniz .

Örgülerde artan ipler ile harika renkli örgüler yapabilirsiniz yada sabunluk olarak bu modelin biraz küçük yapıp yüz lif olarak yada sabunluk olarak yapabilirsiniz hani ipler yetmez diye düşünürseniz bu şekilde de yapabilirsiniz.

Değişik örgü olarak banyo paspas olarak hiç düşündünüz mu evet harika bir paspas olarak da örebilirsiniz.

Örgü çok geniş olduğunu unutmayın diğer sayfamda değişik hem lif modelleri hemde sizler için lif çalışmasıyla değişik modeller mevcut bakıp fikir edine bilirsiniz

Sevgili örgü sevenler yeni ve güzel modeller için takip etmeyi yada üye olarak sayfamı kalırsanız en güzel modellere sahip olacaksınız şimdi bu lif modeli yapacaklara kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.