Eli şiş tutanın yapabileceği patik model ile yapılışıSevgili örgü sevenler eline şişi  bu patiği yapar diye düşünüyorum çok kolay iki şişle patik modeli yapılışıyla sizlere sunmak istedim

Arkadaşlar çok kolay olduğu kadar da çok güzel çiçek süslemeli harika bir şişle yapılan patik modeli ben çok beğendiğim için sizlere paylaşayım istedim.

Yeni öğrenenler için de bir örgü olsun haruşe lastikle yapılan ve düz örgü ile biten bir örgü patiği sizlerde hediye olarak yaparak verebileceğiniz değişik çiçekler ile süslenen bu patiği yapabilirsiniz.

Değişik görsel olarak patiklere bakmak isterseniz sayfama bakarak fikir edinebilirsiniz tığ işi ile şişle yapılan çok modellerden fikir edinerek yapabilirsiniz eğer yeni ve güzel model isterseniz sayfamı takıp etmenizi tavsiye ederim.

Anlatımlarla sayfamda fikir edinerek yeni tekniklerle sizde değişik görseller sergileyebilirsiniz.

Renklerle harika bir patik modelin yapılışını da sizlere paylaştım izleyerek fikir edinebilirsiniz çiçek yapılışını da anlatan değişik modellerde var sayfamda yada kendiniz bir süs yapabilirsiniz .

Bize bu kolay ve güzel süslemeli çiçekli patik modelini tasarlayıp bizlere kolay olsun diye anlatımını yapan el işi krallığına teşekkürlerimi buradan iletirim.

Evet arkadaşlar ben yapılışıyla ilgili sayı vermiyorum çünkü anlatımı çok güzel çok rahat izleyerek yapılabileceği için gerek duymadım eğer anlayamaz iseniz gene yardımcı olurum şimdi yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.