TIĞ İŞİ PEMBE PATİK YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler bugün sizlere tığ işi pembe patik modeli ile yapılış anlatımını paylaşacağım sizlerinde yapabileceğiniz çok güzel ev patik olarak kullanacağınız güzel bir tığ işi örgüsü olduğunu düşünerek sizlere fikir olsun istedim.

Yapılışı kolay hemen örülebilinen bir örnek görseli harika seni tığ işi öğrenenlerin de yapabileceği bir model olduğunu düşünerek sizlere değişik olsun diye patik modeli sunayım istedim.

Modeli tasarlayan ve bizlerin örmeniz için kolay olsun diye yapılışını anlatan pembeli örgülere buradan çok teşekkürlerimi iletirim bu güzel fikirlerinden dolayı.

Arkadaşlar ben çok beğendim umarım sizlerde beğeneceksiniz değişik modellerden de haberdar olmak isterseniz yeni modellere bakmak için sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır eğer bu modellerden haberim olsun derseniz de üye veya takip etmenizi öneririm.

Bu pembe batik örnekli olması dikkatimi çekti çok değişik isterseniz üstüne boncuk veya küçük bir çiçeklerde süsleyebilirsiniz çeyizlerde süslü olması önem verilir diye fikrimi söylemek istedim.

Evet arkadaşlar bu güzel patik yapılışını izleyerek kolayca yapacağınızı düşünüyorum yapılış tekniği öğrenmek için izleyin derim şimdi bu güzel pembe patik modeli yapmak isteyen sevgili örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.