AVOKADO MODELİ YELEK YAPILIŞISevgili örgü sevenler bugün yine yeni bir avokado modelin yelek tığ işi olarak sizlere fikir vermek istedim.

Evet arkadaşlar bu gün ki yelek modeli avokado model olarak fikir amaçlı size yapılış anlatımıyla paylaşmak istedim.

Sizlere de bu güzel tıp işi modelin yapılışına bakarak kolaylıkla yapacağınızı düşünüyorum.

Her zaman dediğim gibi yine söylemek isterim bazı modelleri görsel olarak bakıp nerede görmek istersen örnekleri orada yapabilirsiniz biz modeli yelek lif gibi paylaşımlar yaparız fakat siz örgü sevenler örgü örerken yapacağınız ne olursa olsun eğer modeli orada güzel gösterecek de oraya bu güzel modelleri yapabilirsiniz.

Tığ işlerde genelde bunun gibi modeller yelek olarak güzel olur fakat bu yelek sadece biz büyüklere değil kız

çocuklara da örülebilir olmalısınız .

 

Yapmak istediğiniz modellerde genel olarak renklere dikkat etmeliyiz çünkü bazı modeller her renklerde güzel göstermez sizlerde benim gibi renklere dikkat ederseniz modeliniz harika olacaktır.

Arkadaşlar ben modellerin neyle nasıl yapılır şeklinden bahsetmek istemem çünkü yapılan modelin ipi ve sizin el ayarınız asla uymaz diyelim 38 beden yapmak isterseniz sayı diyelim 5 zincir sizin el işi sıkı ve bu sayı 3 gibi durur ve sizi yanıltır önün için sizler sadece yapılış tekniğine bakıp el ayarınız la yapmanız en mantıklı olduğunu düşünüyorum umarın fikirlerimi beğeneceksiniz bende sizlerden yorum ve üye,takıp etmenizi beklerim .

Sevgili örgü sevenler şimdi beğenip de yapmak isteyen el işi sevenlere şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Avokado modelin yapılışını izleyerek yapabilirsiniz kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.