İKİ RENKLİ HASIR ÖRGÜ ÖRNEĞİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler bugün sizlere yeni hasır örgü modelin anlatımıyla paylaşıp fikir vermek istedim.

Arkadaşlar bu modeli tüm örgü yapılan her yerde ve herkese yapılabilir ben örgücü olarak böyle düşünüyor ve yapıyorum sizlere de tavsiye ederim.

Modelleri biraz olsun görsel bakarsak zaten sizlerde öyle düşünüp nerede görmek isterseniz oraya bu örgülerden yapacaksınız diye düşünüyorum.

Çapraz görünümü harika olduğunu düşünerek sizlere fikir amaçlı paylaşmak istedim.

Bu model ile ilgili biraz yorum yapalım bence bu örgü ile bebek battaniyesi olur veya bir tulum bebek arabası için harika olur .

Birde bu modeli çocuklar için düşünelim hırka,şapka,veya bere,atkı tam takım yapılabilir bence çok da güzel olacaktır.

İki tarafında kullanılan bu model güzel renk uyumuyla hasır örgümuz değişik ve güzel bir model olarak yapabiliriz.

Bu model ne kullanmış ve ne kadar sayıları var şiş kaç numara diye anlatarak sizlere bilgi vermek ve yanıltmak istemedim sizlere güzel anlatımla videoyu izlemenizi tavsiye ederim yapılışı her örgü gibi bence kolay karışık görünse de örgü her zaman yapılışını sizlere paylaşıp fikir edinerek kolaylıkla yaptığınızı düşünüyorum ben de sizlerden yorumlarınızı beklerim şimdi yapmak isteyen arkadaşlara olay gelsin iyi izlemeler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.