AĞLAYAN GELİN LİF MODEL YAPILIŞ ANLATIMLI VİDEOSevgili örgü sevenler çok güzel çeyizlik gelin ağlar lif modeli, ile yapılışını anlatan video paylaşıp siz örgü sevenlere fikir olsun istedim.

Değişik bir görseli ile harika bir lif çalışmasından sizleri model konusunda haberdar etmek için burada olduğumu unutmayın .

Değişik olarak bulduğum bu lif modeli sizlerde çeyiz örenler için iyi bir fikir olacaktır.

Yeni ve değişik lif modeller için fikir olsun diye düşünecek olursanız sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

BU çok güzel gelin lif olarak çalışılan örgü lif modeli ben çok beğendiğim için sizlere de paylaşmak istedim.

Yıldız tekniği çalışarak ve ipler ile süsleyen bir de örümcek yapılarak harika bir görsel oluştu değişik görsel olsun isterseniz tabi ki süslemeler ile harika olduğunu unutmayalım.

Görseli harika buldum sizlerde beğenecek ve yapacak olursanız video anlatımı olan videoyu paylaştım izleyerek sizlere kolay çalışabileceğin,izi düşündüm.

Bu lif modeli sizler kese lif olarak yada ikiz gelin halinde çalışıp uzun lif çalışabilirsiniz .

Bu güzel modeller için yorumlarınızı beklerim bir önceki sayfamda bir çok lif modelleri paylaştım oradan bakıp fikir edine bilirsiniz şimdi bu güzel gelin ağlar lif model çalışması için model yapılışını yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.