YILDIZ TEPESİ ÖRGÜ LİF MODEL ÇALIŞMA TEKNİĞİ İLE ANLATIMISevgili örgü seven hanımlara yine çok güzel yeni bir çalışma olan yıldız tepesi örgü lif model hazırladım ve örgü sevenlere yapılış anlatımıyla sundum.

Değişik yıldız tepe model olan lif çalışması umarım sizlerde beğenecek ve yapacaksınız bu modeli yapmak için video anlatımını izlemenizi öneririm .

Her zaman bahsederim ki modellerin yapılışını en doğru olan anlatımlı video izlemek en doğrusudur.

Evet arkadaşlar renkler ile ilgili her zaman bahsederim ki sizlerde dikkat edin ve uyumlu olsun diye bazı model çalışmalarda renkler ön planda kalır .

Bu lif modeli sizlere hazırlayan ve sizlere kolay olsun diye anlatımını yapan pembe hanıma buradan çok teşekkür ederim.

Lif modelde örgü olarak bilindiği gibi hep fıstık çalışılır veya fıstıklı yıldız teknik ile öreriz bu yıldız tepesi modelimiz de aynı çalışma ile örüldü sadece renkler ve süslemelere dikkat etmeniz yeni model oluşu benim hoşuma gitti ve sizlere de fikir olsun istedim.

Yeni ve değişik lif modellere bakıp fikir edinmek isterseniz sayfamda bir çok örnekler mevcut üya veya takip ederek sizlerde en güzel ve yeni modellerden haberdar olacaksınız sayfamda modelleri en yeni ve en güzel modelleri sizlere paylaştığımı düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Bu yıldız tepesi lif modeli yapmak isteyen örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.