YENİ GELİN TAKIMIN İKİNCİ PARÇASI LİF MODELİN YAPILIŞ ANLATIMIYENİ GELİN LİF MODELİ
YENİ GELİN LİF MODELİ

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün yine çok güzel bir yeni gelin takımın ikinci parçası lif modeli yapılışını paylaşıp sizlere fikir olsun istedim.

Bir önceki sayfama yuvarlak olarak lif modeli paylaştım bugünde takım yapmak isteyen arkadaşlara bu güzel modelin ikincisini sunmak istedim.

Laleler ile süslenen bu güzel modeli umarım sizlerde çok beğenecek ve yapacaksınız yapmak isterseniz yapılış anlatımı olan video paylaştım izleyerek çok kolay çalışabilirsiniz.

OVAL YENİ GELİN LİF MODEL TARİFİ

Takım olarak çalışmak isterseniz her parça çalışmasını sizlere paylaşarak sizlerde takip ederseniz tam takım çalışmalardan haberdar olursunuz.

Yeni ve güzel lif modelleri paylaşıp fikir olarak  yardımcı olduğumu düşünerek yeni fikirler için sayfamı ziyaret ederek bir çok model bulabilirsiniz.

YUVARLAK YENİ GELİN LİF MODELLERİ

Yeni gelin lif modeli umarım beğeneceksiniz yapım aşamasının soracak olursanız video anlatımını izleyerek daha kolay çalışacağınızı düşünüyorum.

Bu güzel modeli farklı çalışabilirsiniz bir bebek battaniye model olarak süsleme yapıp değişik örgü bebek battaniye model olacağını unutmayın.

Mo deli görsel bakarak tığ işi çalışıp bebek yatak örtü olarak düşünebilirsiniz çok amaçlı olarak bakıp bir çok model olarak deneyerek  yapabilirsiniz .

YENİ GELİN LİF MODELİ

Sizleri yapılışını anlatan video izlemeye davet ederim iyi seyirler.

Kaynak :suzanın elişi dünyası

Makale yazar :örgütarifleri.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.