YELPAZE MODELLİ YELEK ÖRNEĞİ VE YAPILIŞI TIKLA GÖRSevgili örgü sevenler bugün sizlere değişik yelek modelleri paylaşmak sizlere model konusunda yardımcı olmak istedim.

Siz örgü sevenler değişik ve güzel modeller sizler yapmanıza yardımcı olacağını düşünerek her modelli ve en güzel modeller sizlere sunmak sizlerde kendinize veye bir yakınınıza yapmanız için modelleri paylaşmak istedim

bu güzel modellerden bir tanesinin yapılışını sizlere video olarak paylaşımda bulunuyorum fakat sizler istediğinizde her modelden yardımcı olmak için buradayım.

Bir daha ki sayfamda değişik modeller de göreceksiniz sizler takip ettikçe en güzel ve en yeni modeller bu orgutariflerinde olduğunu fark edeceksiniz.

 

Bu model çok güzel ben beğenerek sizlere tavsiye ediyorum kolay bir model görünümü belki sizlere zor gelebilir fakat yapınca ne kadar keyifli olduğunu görecek ve hak vereceksiniz .

yapacak olan örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Aşk yelpaze modeli sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyorum yorum sizi .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.