VAAYYY DİYECEĞİNİZ ÖRGÜ TIĞ İŞİ SUPLA MODELİN YAPILIŞ ANLATIMLASevgili örgü sevenler yine çok güzel bir supla model yapılışını sizlere sundum umarım sizlerde beğeneceksiniz .

Yapılış anlatımlı video sundum izleyerek çok kolay yapacağınızı düşünüyorum çünkü anlatımı çok güzel ve tam detay olarak anlatımı var bizlere bu güzel model ve yapılışını hazırlayan suzan hanıma buradan çok teşekkür ederim .

Arkadaşlar artık çeyizlerde supla örgü modeller yaparak masalara yer verilmekte o yüzden sizlere yeni ve güzel modeller bulup sizlere sunmak fikir vermek istedim.

Her örgüde olduğu gibi bu modelde de renkler uyumlu olunca böyle harika model yani supla gösterişli oluyor .

Her modelin anlatımını paylaşmak tayım ki sizler yapılışında kolay olsun diye sizlerde bu modellere yorumlarınızı beklerim.

Sayfamı takip ederseniz ve ziyaret ederek değişik güzel modellere sahip olursunuz Sevgili örgü sevenler bu güzel düşünülmüş olan modeli yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.