UZUN SARIŞIN LİF MODELİN YAPILIŞINA BAKALIM MISevgili örgü sevenler bugün sizlere değişik uzun sarı ip kullanarak desen verilen lif modelden bahsedeyim istedim.

Epeyi zamandan sonra gene çok güzel model ile anlatımı penbe ana lif modelle anlatımla sayfamdan sizlere fikir olsun istedim.

Arkadaşlar lif modeller çok var fakat bu lif modeli ile kombin yapılabilir ve çok kolay örmesi olduğu için sizinde çok vaktiniz almaz diye düşünerek paylaşmak istedim.

Bir ziyarete gidecek ve hediye götürecekseniz çok çabuk yapılan bu lif veya kese modeli yapmak kalır.

Örgü tığ işi bilen için çok basit olduğunu düşünerek yorum yapmak ve sizlere fikir sunmak için buradayım umarım fikirlerimi ve sayfamdaki modellerimi de beğeniyorsunuz.

Arkadaşlar en güzel modellerden siz örgü sevenlere sunmak bir ayrıcalıktır.

Sizlere her modelden fikir vermek modelleri sizlere tanıtmak için burada olduğumu unutmayın beni takıp ederseniz zaten bu lif modeller gibi değişik modellerde bulabilirsiniz.

Anlatımlara ve modelleri güzel olan her şeyi size paylaşmak istediğimi söylemek isterim .

Sari ve diğer renkler ile yapılan bu lif model çok güzel gösterişli olduğunu ve çok da kolay yapılışı olması benim dikkatimi çıktı ve sizde yapın istedim.

Sevgili lif seven ve yapan arkadaşlar en güzel modeller sayfamda olduğunu düşünerek anlatımlara bakarak çok da kolay olduğunu düşünüp sizlere fikir olsun yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

Sarışın uzun lif modelin anlatımını izlemeden geçme yapılışı size daha kolay olacaktır anlatımı harika olmuş buradan penbe hanıma da teşekkür ederim

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.