ÜZÜM SEPETİ MODELİ YELEK YAPALIM ANLATIMLIMerhaba arkadaşlar bu sayfama  üzüm sepeti yelek modeli yapılışı ile siz örgü sevenlere  sunayım istedim ve paylaştım.

Kendimize ve çeyizlere yapılabilir bu çok güzel yelek için fikir edinin istedim .

Bu model ile hırkada çok güzel olur demeden geçemeyeceğim çünkü  bu model ile ben kendime yelek kızıma hırka yaptım çok da güzel oldu.

Zaten her model yapılan her ne olursa güzel görünür biraz kalın ip ile hırka gösterişli oluyor bu ip rengi açık olursa modeli kapattığını düşünüyorum.

Arkadaşlar model göstersin isterseniz önce yapacağınız modeli ip ile örnek çıkarın   ki yapılışında modeli gösterdiğini veye dürüşü nasıl olduğunu önden görün.

Ben bu üzüm sepet modeli iki renkle sizlere fikir olsun diye paylaştım ve bakın ki açık renk ile diğer renkteki görünüşünü görün istedim .

bu model renkleri canlı olmalı örnek gözüksün.

Yelek model olarak paylaştım fakat sizler hırka veye çocuk ceket olarak da yapabilirsiniz.

Diğer sayfamda değişik yelek modellerde var hırka olarak da eğer sayfayı takip ediyorsanız zaten bilirsiniz ki en güzel modeller değişik modeller burada her zaman en yeni modelleri si örgü sevenlerim de olsun istediğim için sizlere paylaşırım şimdi yapmak isteyenlere kolay gelsin .

Eğer yapmaktan zorlanırsanız anlatımlı video paylaştım bakarak yapabilirsiniz gene yapamaz iseniz yardımcı olurum.

 

Üzüm sepet yelek model anlatım burada umarım yardımcı olur yapacak arkadaşlara iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.