ÜÇ BOYUTLU ÜÇGEN ŞAL MODELİ İLE VİDEO ANLATIMISevgili örgü sevenler yine harika bir model ile yapım aşaması anlatımını siz örgü sevenler için hazırladım ve sundum.

Üç boyutlu bu güzel şal modeli umarım beğeneceksiniz çok değişik ve çok güzel bu şal örneği kızların çeyizlerini süsler diye düşünüyorum çeyizlik olarak güzel model olduğu bu tığ işi nasıl yapılır diye düşünme çünkü sizlere anlatımını yapan oya hanımın videoyu paylaştım izleyerek sizlerde kolayca yapacaksınız diye düşünüyorum.

Arkadaşlar bu model ile bere yapımında örneği kullanabilirsiniz çok güzel olur her zaman bahsederim ki örgü bir yerde kalmasın diye evet biz örgü yapınca nerede güzel olur bakar ve her yere kullanırız .

Zaten model tasarım demek böyle olur diy düşünüyorum ben tasarlarken her zaman örgü modeli ipime bakarak ne yapmalıyım deyip örnek seçerim sizlerde aynı yaparsanız örnek aramaktan kurtulursunuz yani bu şal deyip yelek için örnek arama demek istedim ve kendi düşüncemi paylaşıp fikir olsun istedim.

Arkadaşlar yine sayfamda bir çok örgü tığ işi şal modeller var isterseniz  çok güzel tığ işi olarak şal modelleri paylaştım bakarak fikir oluştura bilirsiniz yeni ve güzel modeller için sayfamı takip etmeyi unutmayın üye olarak tüm paylaşımlarım dan ilk sizler haberdar olacaksınız şimdi bu güzel şal modeli beğenip de yapacak olan sevgili örgü el işleri seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.