TUTUN YAPRAK ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞIYLA GÖRSevgili örgü sevenler merhaba bugün sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm tutun yaprakların örgü modellerden bahsetmek istedim.

Evet arkadaşlar tutun yaprak modeli çocuk yelek ile sayfamdan sizlere fikrimi sunma istedim.

Yakadan misinalı şişle örülen bu çocuk yelek örgü için sizlere fikir olsun diye paylaştım.

Yakadan başlamayı bilmeyen arkadaşlar sizin için yapılışı anlatımı çok güzel olan bir video paylaştım izleyerek hiç bilmeyenler bile öğrenecek anlatımlar var diğer sayfama da bakarak değişik modeller ile ilgili fikirler edine bilirsiniz.

Arkadaşlar kış aylarda en çok kullanılan çocuk hırka ve yelektir.

çocukları uyutup kalkınca en çok yelek giydirip uykusundan daha sağlıklı olmasını sağlar diye düşünüyorum bende bir anne olarak çocuklar için en çok yelek kullandım.

bir anneye çocuklar için verilmesi uygun olan çocuk yelek ve hırkadır.

Çoğu kişi örgü bilemez ve biz örgü sevenler için en güzel hediye olarak yapabileceğimiz örgü ise bu model tavsiye ederim.

Rengi ile çok güzel tutun modeli sizlerde eminim beğenecek ve çocuklara yapacaksınız diye düşünüyorum.

Eğer isterseniz bu tutun modelle kendine de yelek yapıp çocuk anne kombin yapabilirsiniz

Harika bir model olduğunu düşünerek sizlere fikirlerimi sundum bende sizlerden yorumlarınızı beklerim şimdi yapacak olan annelere kolay gelsin örgüyü öğrenmek için video izleme gereği duyar ve izlerseniz de iyi seyirler.

Bu modelin ipi bir tanesi görselde ki kadar örüldüğünü söylemek istedim çok ip bitmez bu çocuk yeleklerde 2 yumak bitmez benim yaptıklarımda fakat büyük ve küçüklüğü fark eder ona göre değişir kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.