TIĞ İŞİ YENİ ŞAL MODEL ÇALIŞMASI İLE ANLATIMLI VİDEOMerhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere yine çok güzel yeni tığ işi şal modelinin yapılışını da bahsetmek istiyorum.

Tığ işi olarak çok güzel çok şık duran bir şal modeli sizlere hazırladım Bu modelin yapılış detaylarını video anlatımını paylaştığım videoyu sonuna kadar isteyerek Sizler de çok rahat çalışacağınız olmuyorum


.
Umarım bu güzel modeli diğer modeller gibi beğenip Sizlerde yapmak isteyeceksiniz Çünkü çok gösterişli olan bu güzel çok rahat çalışacağımız bir örgü modeli şal olarak sizlerin de beğeneceğini düşünüyorum
.
Arkadaşlar bize bu güzel modeli ön çalışması ve yapılış tekniğini anlatan Suzan Hanım’a buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Yine değişik güzel modeller olsun isterseniz sayfamızı ziyaret ederek ve kanalım olan orgu tariflerini ziyaret ederek birçok değişik Örgü modellerine sahip olabilirsiniz.

Sayfamda en güzel en değişik en yeni modelleri sizler için hazırladığımız düşünerek sizlerden de güzel yorumlarınızı beklerim.

 

Bu güzel çalışmayı Umarım değişik bir çalışma tekniğini uygulayarak Sizlerde yapabilirsiniz olarak Etol şal çalışabilirsiniz veya bir virüs çalışması yapabilirsiniz sadece şal olarak anlatan Suzan Hanım Bizler değişik model olarak yaratabiliriz.

Dinledikten sonra Sizlerin de çok rahat çalışacağınız olmuyorum bu güzel modeli yapmak isteyen ve yapacak olan arkadaşlara Önerim şu ki videoyu sonuna kadar izlemenizi ve yine değişik modeller için sayfayı ziyaret etmenizi öneririm .

sevgili örgü sevenler şimdi bu güzel modeli benim çalışmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.