TIĞ İŞİ ÇINAR YAPRAKLI YELEK MODELİ İLE ANLATIMINA BAKMerhaba sevgili örgü sevenler bu sayfama tığ işi çınar yapraklı yelek modeli anlatımıyla sizlere fikir vermek istedim.

Tığ işi o kadar modeller var ki örmek için kafalar karışıyor fakat bir kaç model var ben bunu yapmalıyım denecek kadar güzel biz hemen çeyiz deriz oysa biz örüyor isek kendimize de yapabilmeli ve kendimiz bu güzel model üstümüzde olmalı diye düşünerek bu tığ işi çınar yapraklı modeli siz örgü sevenler fikir olsun istedim ve sizler için paylaştım.

Danteller de kullanılan balık sırtına benzer dolguları şimdi yelek ve bahar için hırka olarak yapılabilir bir modelden bahsetmek istedim.

Arkadaşlar çınar yaprağı modeli değişik ipler kullanabiliriz akıllı iple veya simli ip olabilir.

Bu modelle ilgili yorum yapacak olursak ben zincirlerin aralarına pıtırcık yaparak değişik olmasını sağlardım  bu modelle bolero çok güzel olur bahar ve güz oylarda harika görünümlü çınar yapraklar modelle daha güzel görünüm olacaktır diye düşünerek sizlere fikir amaçlı yorum yapmak istedim sizlerde bu modeller hakkında yorumlarınızı beklerim.

Ben bu modeli beğenerek paylaştım umarım sizlerde beğeneceksiniz şimdi beğenip de yapacak arkadaşlara kolay gelsin iyi seyirler.

Bu çınar yapraklı modelin anlatımına bakın yapmanıza kolaylık olur tavsiye ederim iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.