TIĞ İŞİ BAYAN BLUZ ÖRGÜ MODELİN TÜRKÇE YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel tığ işi bayan bluz modelinin yapılışını anlatan videoyu sizler için hazırladım.

Görseli her ne kadar karışık görünse de diğer örgüler gibi çok kolay olan ve çok çabuk ilerleyen zincirli çalışması ile yapılan bu bayan bluzunu Umarım Sizlerde çok beğeneceksiniz.

Yapılışına gelince zincir çekerek ve tekli trabzan yaparak başlayabilirsiniz veya direkt bütün olarak Trabzon yapıp başlayabilirsiniz.

                  BAYAN BLUZ MODEL TARİFİ


.

Bu model nasıl çalışılır diye soracak olursanız anlatımla çok karışık olacağını düşünüp sizlerin video izlemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar bu güzel modeli bir siteden bulup sizlere açıklamalı video hazırlamak istedim Umarım Sizler de benim kadar bu güzel modeli beğenip yapacaksınız.

Bu model nasıl örülür tarif

Desenli örgü bluz modelleri
Desenli örgü bluz modelleri

Bu model komple beden olarak örülür zincir etek ucu İstediğiniz şekilde yapabilirsiniz yuvarlak bir şekilde örneğimiz i kurduktan sonra kol ve ve ayrımını yapıp kaza bitirebilirsiniz kollar İsterseniz sadece örnek veya etrafına renkli Trabzon çalışarak yapabilirsiniz.

Bu modelin yapılış tarifi olarak tek tek her ne kadar anlatsam da video anlatımını izlediğinizde hem görsele bakarak hem de çalışmada Verdiğim sayıları dinleyerek yaparsanız Sizlerde daha kolay yapacağınızı düşünüyorum.

Bu güzel örgü modeli gibi birçok örgü modeline bakıp fikir edinmek isterseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Tığ işi bluz çalışması
Tığ işi bayan bluz çalışması

Her zaman bahsettiğim gibi bu örgü modeli mide istediğiniz iple çalışabilir istediğiniz renkle yapabilirsiniz Önemli olan Örneğin doğru bir şekilde kurulum yaparak devam edebilmeniz dir.

Sevgili örgü sevenler bu güzel modelimi beğenip yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden

kaynak:orgutarifleri,ine ait

Makale yazar :orgutarifleri.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.