TASMA BOYUNLUK ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel bir tığ işi buyunluk yapılışı video açıklaması ile sizlere fikir vermek istedim.

Değişik ve güzel bir model olarak sizinde aksesuar olarak kullana bileceğiniz çok güzel bir örgü boyunluk sizinde beğeneceğinizi düşündüm umarım sizde bu modeli beğenecek ve yapacaksınız yapılışı ve anlatımını yapan bu modeli tasarlayan pembe hanıma teşekkür ederim.

Arkadaşlar çok değişik ve güzel kolay modelleri sizlere sunduğumu ve fikir olarak sizinde beğendiğinizi düşünüyorum .

Anlatımları ile yeni modelleri yapmak haberdar olmak isterseniz takip etmeyi unutmayınız.

Renkleri ile uyumlu bu boyunluk tığ işi olarak güzel bir düşünüş olduğunu düşünüyorum ve sizlerede fikir olsun diye paylaşmak istedim.

Dekor olarak kullanılan bu çiçek modeli ile harika bir görsel olduğunu ve çiçeklerin modellerde ne kadar önemli olduğunu bu model de umarım sizlerde fark etmişinizdir.

Bence örnekleri önce renkler sonrada süslemeler gösterir diye düşünüyorum değişik tasarımlar için ben sizlere fikir vermek için buradayım .

Evet arkadaşlar diğer sayfama yine değişik bir modeli sizlere paylaşacağım sizler takıp ettikçe ben her zaman burada olurum .

Arkadaşlar şimdi bu modeli beğenip de yapacak olursanız videoyu izlemeden geçmeyin teknikleri öğrenmenin en güzel yolu video anlatımları izlemektir şimdi yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.