TAKIM LİF KARE PUF ÇİÇEKLİ YAPILIŞ ANLATIMI BURADASevgili örgü sevenler yine çok güzel yeni puf çiçekler ile süslemeli çeyizlik lif modelini sizlere sundum umarım sizlerde beğenecektir.

Değişik olması ve etrafı  fırfırlı olması lif modeline değişik bir hava kattığını düşünüp sizlere fikir olsun iistedim renkleri ile harika bir çeyizlik lif modeli olduğunu düşünüyorum sizlerinde beğenisine sunarak yapılışını merak edenler için yapım aşamalı video sunarak izleyip çok kolay yapacağınızı düşünüyorum yine çok güzel değişik modeller isterseniz fikir olsun diye sayfamı ziyaret ederek bulabilirsiniz .

Arkadaşlar bu lif model ile sizler bir peçetelik yapabilirsiniz puf çiçekleri kullanarak patiklere süsleme yapabilirsiniz veya bir düz bebek battaniyesine ekleyerek yapabilirsiniz değişik ve güzel olur örnek bir yerde kalmamalı diye her zaman bahsederim sizlerde dikkate alırsanız sizlerde kendiniz model yaratabilirsiniz diye düşünerek fikrimi söylemek istedim.

Bize bu güzel modeli sunan ve hazırlayan suzan hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Takım olarak yapacağınız güzel bir lif modeli çeyizlerde takım olarak harika olacaktır sevgili örgü sevenler şimdi bu güzel modeli yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.