SUZAN’IN KARANFİL BAHÇESİ YÜZ LİF MODEL YAPILIŞISevgili örgü sevenler bugün sizlere suzanın karanfil  bahçesi modeli lif ile yapılışından bahsetmek istedim.

Evet arkadaşlar karanfil yüz lif modeli harika bir düşünce olarak sizlere de fikir olsun istedim.

Anlatımı ve model tasarımı suzanın el işi dunyasına ait olup sizleri bilgilendirmek için sundum buradan suzan hanıma güzel düşüncesi ve anlatımından dolayı buradan teşekkürlerimi sunarım.

Yüz lif olarak çok güzel düşünülmüş olduğunu düşünerek sizlerede fikir olsun istedim evet lif uzun ve kese olarak biliriz fakat yüz lif olarak düşünülmesi harika olmuş.

Her lif de yüz lifimizin olması gerek çünkü yüzümüz için ayrı kullanmalıyız bu düşünceyi sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyorum.

Daha önce ki sayfamda yine suzan hanım çiçekler ile ilgili yapılışını paylaşmıştım oradan bakarak ortasındaki çiçek için bilgi alabilirsiniz.

Fırfırları zaten tekrar anlatıyor açıklaması harika bir video izlemenizi tavsiye ederim.

Sevgili örgü seven arkadaşlar bu bir kombin olarak uzun lifi ve yüz lif olarak çeyizlerde kullana bilir ve çeyiz için çok güzel bir model olduğunu düşünüyorum yapmak için bu modelleri sayfayı takip ederek her modelden bilgi alabilirsiniz.

En güzel modeller için buradayım bende sizlerden desteklemenizi beklerim sayfamı takıp ederek her yeni modeli görsel olarak güzel anlatımlarla yardımcı olmak için buradayım.

Arkadaşlar yapmak isterseniz bu karanfil bahçe çiçeklerin yapılışı için sayfama bakabilirsiniz veya suzanın el işi dunyasına bakarak diğer motifler için bilgi alabilirsiniz şimdi yapmak isteyen arkadaşlara buradan kolay gelsin iyi seyirler.

Bu lifin çiçek motifler arkadaşlar sayfalarda bulabilirsiniz.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.