süpriz mantarlı lif modellerin yapım aşamalı anlatımlarSevgili örgü sevenler yine çok güzel değişik iki model yapım aşaması olan süpriz  mantarlı lif modelinden bahsederek devam etmek istedim.

Çeyizler için güzel bir takım lif olarak yapabilirsiniz renkli ve güzel model her zaman ayrı olarak sizlere paylaşım yapardım şimdi uzun ile yuvarlak olarak iki tane lif modeli sunuyorum çünkü aynı model fakat çalışma olarak ayrı olduğu için iki video anlatımını sundum.

Arkadaşlar bazı modeller çok değişik çalışma tekniği olduğu için video anlatımları izleyerek yapmanızı tavsiye ederim. har zaman bahsederim renkler ile detaylara bakın diye çünkü belki lif çalışma olarak hepsi ayni teknik fakat renklerin geçişleri farklı olduğunu unutmayın.

Bize bu güzel çalışmayı arzu hanım paylaştı ve bende sizlere model olarak yapım aşamasından bahsedeyim istedim çok beğenerek sizlere modelde yardımcı olayım dedim.

Nasıl çalışıldı diye bahsedelim yapılışı nasıl .

SÜPRİZ MANTAR LİF MODELİN YAPILIŞ NLATIMI
SÜPRİZ MANTAR LİF MODELİN YAPILIŞ NLATIMI

Uzun lif model çalışmasının video anlatımına bakarak yapacağınızı umarım

Evet arkadaşlar SÜPRİZ MANTAR OLARAK YUVARLAK LİF ÇALIŞMIŞ BİRDE UZUN LİF YAPMIŞ HARİKA OLDU SİZLERDE VİDEO ANLATIMINI İZLEYEREK KOLAYCA YAPACAĞINIZI UMARIM .

Uzun lif çalışması olarak da ayrı video anlatımı var onuda izleyerek tam detay öğrenebilirsiniz yine değişik örnek olsun derseniz sayfamı ziyaret ederek sizlere modellerden bulacağınızı düşünerek bulursunuz diye düşünüyorum üye olarak her yeni ve güzel modellerden haberdar olacaksınız.

Sevgili örgü sevenler bu güzel çalışmayı yapacak olursanız şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.