SULTAN HAMAM LİF MODELİN YAPILIŞ ANLATIMI ORGUTARİFLERİSevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel ve çok kolay sultan hamamı lif modelinin yapılışını hazırladım.

Bir önceki sayfamda paylaştığım Mini çanta olarak çalıştığım modelden esinlenerek bu güzel lif modeli de sizlere hazırladım.

Kolay yapılış tekniği olan Trabzon çalışmasıyla güzel bir lif modeli olduğunu düşünerek sizlere de bu kolay çalışmayı fikir edinerek yapmanız için paylaşıyorum.

SULTAN SARAY KESE LİF MODELİ
SULTAN SARAY KESE LİF MODELİ

Arkadaşlar Her zaman bahsederim ki örnek bir yerde kalmasın fıstık çalışması ve yıldız tekniği ile çalışılan lif modellerin yanı sıra mısır tanesi olarak da birçok raf modelleri sunuyorum

Ben de kolay olsun diye bu güzel Sultan Hamam sabunluk lif modeli mi hazırlayarak Sizlere kolay bir model sundum.

Değişik ve iki renkli ve hatta rengarenk çalışabileceğiniz çok kolay lif modelini yapılış tarifi olarak sizlere video izlemenizi tavsiye ederim.

Video izleyerek daha kolay ve daha rahat çalışacağınız ıo merak ve videoda birçok fikirleri verdiğimi düşünerek video izlemenizi öneriyorum.

sultan hamamı lif modeli
sultan hamamı lif modeli

İp olarak ben başlangıcında ön hazırlık yaptığım lifim de normal destekli örgü ipi kullanarak çalıştım fakat sizlere hazırlarken ve yapılışını sunarken lif ipiyle kullanarak çalıştım Her ikisi de çok güzel olduğunu görselde görüyorsunuz.

Bu güzel modeli yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

saray sultan lif modelin tarifi
saray sultan lif modelin tarifi

Evet arkadaşlar bu modelimin de sonuna gelerek videoyu beraber izleyerek kolay yapılış tekniğini elde edelim
İyi seyirler diliyorum

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.