SOSYETE EV BOTUN YAPILIŞ ANLATIMINA BAKALIM MISevgili örgü sevenler bugün sizlere tığ işi Ev botu yapılışı anlatımını hazırladım.

Çok güzel değişik hazır tabanlıkla Yapılan bu güzel ev botunu Umarım Sizler de beğeneceksiniz.

Diğer patiklere benzer çalışma tekniği ile fakat sakallı ip kullanarak Yapılan bu güzel görseli Sizlerin de dikkatini çekeceğini düşünüyorum.

Ev botu olarak çok güzel olan bu botu yapmak isterseniz yapılış anlatımı olan videoyu sizlere paylaştım izleyerek sizin de kolayca yapacağınızı düşünüyorum.

Arkadaşlar değişik babet terlik ve bot çalışmaları bakım edinmek isterseniz yine sayfamda birçok modeli paylaşmıştım sayfamı ziyaret ederek bu çalışmaları görebilirsiniz.

Bu güzel ayakkabı tabanlığı na uygulayıp dışarı ayakkabı olarak da çalışabilirsiniz.

Yine bu çalışmada sakallı ipleri kullanarak bir bebek hırkası kol ağzı etek ucuna uyarlayıp çok güzel bir mont yapabilirsiniz.
Terlik ver olarak çalışan arkadaşlara bu Ev botu yapmak daha daha kolay olacaktır.
Bu güzel çalışmaları Umarım beğeneceksiniz yapamaz olursanız yine yorum kısmından belirtirseniz sizlere yardımcı olacağım.

Bu boku çalışmasını tarif olarak sizlere yorumlarım da belirtmedim çünkü görsel olarak bakıp çalışmanız daha kolay olacağını düşünüyorum.


Değişik görsel çalışması olan bu güzel botu yapmak isteyen tüm örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.