ŞİŞ İLE BEBEK KONVERS MODELİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler bugün sizlerinde şaşıracağı yabancı sitede 18 dolara satılan bebek patiğin yapılışından bahsetmek istedim .

Arkadaşlar bazı örgü modelleri renkler ile dikkat çeker yada değişik görsel ile bu düz örgü patik çok pahalıya satış yapanlarda var olduğunu unutmayın sizlerinde örgüleri değerli olduğunu düşünerek yaptığınızı şayet satış yapanlar varsa asla çok uygun fiyattan satmayın derim çünkü göz nuru olan bu el örgüler gerçekten değerli olduğunu ve sizde bu yaptığınız örgülerinizin değerli olduğunu unutmayın ve ona göre eğer satış yapıyorsanız değer verin demek istedim.

Sayfamda yine çok değişik patik modeller de var fakat dikkatimi çektiği için bu güzel şirin bebek patiği da sizlere fikir olsun diye yapılışını anlatan video ile paylaşıp fikir edinin istedim.

Rengi ile çok güzel düz örgü patik fakat çok değerli olduğu için sizlerde böyle düşünerek örgü yapmanız için bilginiz olsun istedim.

Siz örgü sevenlere bu güzel patik modelini örüp de yapılışında kolay olsun diye yapılış anlatımını yapan şerife hanıma buradan teşekkür ederim.

Sevgili örgü seven arkadaşlar diğer güzel modellerden haberdar olmak isterseniz sayfamı takip etmenizi öneririm şimdi bu dolarlık değeri olan bebek patiği yapacak arkadaşlara buradan kolay gelsin keyifli örgüler.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.