SEVİMLİ PONPONLU ASKILI BEBEK YELEK ANLATIMLISevgili örgü sevenler çok güzel şirin bir çocuk yelek modeli ile yapılış anlatımını paylaşmak istedim.

Evet arkadaşlar çok güzel ve değişik askılı bir bebek yeleğin  anlatımı video ile sayfamdan sizlere fikir vermek istedim

Anlatımını yapan el işi krallığına buradan teşekkür ederim.

Renkleri ile harika bir bebek modeli ponpon ile fiyonk harika bir desen kattı sizlerde bu detayları dikkat ederek değişik olsun isterseniz ama renkler ile yada buna benzer detaylarla değişiklik yapıp harika model oluştura bilirsiniz.

Erkek çocuklar için harika bir model olduğunu  düşünerek siz örgü sevenlere fikir olsun yapmak için bilgi almanızda yardımcı olacak anlatımlı videoyu paylaştım bakarak yapacağınızı düşünüyorum.

Her iple yapabilirsiniz iplerin hangisi olduğunu önemli değil bence siz hangi iple yapacaksanız yapın sadece modeli gösteren ip olsun bazı tüylü ipler örneği kapatır göstermez siz ip konusuna takılmayın.

Bende örgü seven olarak ve hala örgü yapan biri olduğumdan size bilgi vermek istedim.

Arkadaşlar bir çok ip markaları var siz hangisini alır ve örmek isterseniz tüm örgüler olur illa şu iple örülür değil bence çünkü ben onu bu şekil yapıyorum.,

Örnek ararken sadece yapılışına bakar kendi yapacağım ipi seçer ve bedene göre sayımı yaparım sayının katlarına dikkat ederek kaç ilmek yapacağımı bulurum bence sizde böyle düşünürseniz daha iyi olacak ve aynı modeli yapmakta ipim yok demeyeceksiniz.

İpin markası önemli değil diye düşünüyorum hele ki bebeklere yapıyorsak zaten bebe ipler var hem uygun olanı hemde daha kaliteli olan tercih sizin olsun şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin umarım fikirlerimi beğenirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.