ROBADAN BAŞLAMALI ÇAM DALI MODELİN BEBEK YELEK ANLATIMI VİDEOçamdlı bebek yelek modeli

Merhaba örgü sevenler bugün sizlere yine çok güzel bir bebek yeleğinin çamdalı örnekli robadan başlamalı baştan sona anlatımlı videoyu paylaştım.

Evet arkadaşlar örnek bir yerde kalmasın sorunuza gelince işte detayları bir bebek battaniyesi lif modeli bebek yeleği ve bebek hırkası ve daha da çok olarak kullanabileceğiniz çam dalı örgü modelinin yapılışı.

bebek yelek yapılışı

Model bir yerde kalmamalı derken işte detayları resimde ve yapılış anlatımlarına bakarak bir modelden birçok tasarım model olarak yapabilirsiniz.

BEBEK YELEK MODELLERİ ÇAM DALI

Değişik renkler değişik tasarımlar değişik modeller olarak sayfamda her zaman yer vermek deyim Umarım Sizler de bu güzel modelleri beğenip yapacak yapacak fikir edineceksiniz.

Bebek yelek modelleri örgü

Robadan başlayarak Yapılan bu güzel örgü modelini diğer örnek olarak çalışmalarda yapabilirsiniz.

Bu güzel modeller için sizlere gerekli olan malzeme ipinin renk uyumu kullanacağınız tığını uyumlu olması ve modeli nasıl hangi örneği uyarla yapacağınız dikkate alarak bu güzel Modeli üzerine uyarlayan bilirsiniz.

bebek yelek önü

Bu güzel modelin tarifine gelince detayı anlatan videoyu sayfamın sonunda paylaştım şimdi sizleri video anlatımı olan videoyu izlemeye davet ediyorum İyi seyirler.

Makale yazar:orgutarifleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.