RENKLI BEBEK BATTANİYE MODELLERİ İLE YAPILIŞI TIĞ İŞİSevgili örgü sevenler bu sayfama can parçamız bebek battaniye modelleri renkli olarak üç boyutlu modeller ile sizlere fikir vermek için buradayım.

Çok güzel renkli bebek battaniyeler için değişik model olarak ve lif model olarak da yapılan modelleri sizlere sunmak için bu modelleri yapılışı ile paylaşmak istedim.

Ben her zaman derim ya modeller bir yerde kalmamalı diye evet arkadaşlar bu modeller ile neler yaparız konusuna gelince ben hırka ,lif,battaniye,yelek hem büyüklere hem çocuklara rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gerçekten çok güzel modeller bir yerde kalmamalı örgü deyince geniş olmalı ki modeller her yerde yer alsın.

çocuklara hırka yaparken çocuklar için ip ve renk seçmeliyiz ki model renklerle göstersin.

Kız çocuklar için de çok güzel model olarak hırka olur diye düşünüyorum yine fikir sizin bu benim düşüncem bir el örgü seven olarak bunları yaparım.

Bebek battaniye olarak yapmak çok mantıklı olur çünkü bebekler sıcacık olsun üstüne örtünce harika görünsün modelin içinde renklerle bebeklerin sıcaklığını his etmek yapılan göz nuru değer diye düşünüyorum .

Ben birde örgü bir terapi gibi bilirim hem yaptığını kullan hem stres at .

Sevgili hanımlar bu bebek battaniye modelleri ve benim diğer yapılabilir fikirlerime umarım sizlerde beğeneceksiniz şimdi yapan arkadaşlara kolay gelsin

Yapılışını izlerseniz çok daha kolay model yaparsınız iyi seyirler.

3D LALE BEBEK BATTANİYE YAPILIŞI
3D LALE BEBEK BATTANİYE YAPILIŞI
ÖRGÜ ÇOK AMAÇLI BATTANİYE MODELİ
ÖRGÜ ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ MODELİ

 

 

TASARIM ÖRGÜ 3D BATTANİYE YAPILIŞ TARİFİ
TASARIM ÖRGÜ 3D BATTANİYE YAPILIŞ TARİFİ


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.