PARMAKLIKLAR ARASINDA ÖRGÜ MODEL YAPILIŞINSevgili örgü sevenler bugün sizlere parmaklıklar arası örgü modeli olan çocuk yelek modelden ve yapılışından bahsetmek istedim.

Çocuk yelek modeli olarak renkli ipler ile yapılan bu çok zarif bir model olarak sunarken siz örgü sevenlere fikir olsun istedim.

Arkadaşlar bu yelek kış aylarda çokça kullanılan bu çocuk yelekler yapılışı ile zarif ve güzel olduğu kadar da kullanışlı olduğunu söylemek istedim.

Anlatımını yapan El işi krallığına buradan teşekkür ederim ki sizlere yapım aşamaları tek tek sizlere öğrettiği için.

Modeller her biri tek tek olarak anlatmak zor fakat ben size güzel olan modelleri seçtiğimi düşünüyorum ve sizlere fikir amaçlı paylaşıyorum.

El işi ve örgü her zaman çok renkli bir iştir ve yapmak için çok kolay yöntemler ve videoları sizlere paylaşıyorum yapmak bilmeyenlere yapılışına bakarak çok da kolay yapacaklardır.

Bu modeli istediğiniz kadar renkleri de kullana biliriz bu modelin yapılışı parça halinde fakat dikişsiz olarak yani yakadan başlayarak da yapabilirsiniz.

Çocuk yeleklerde yakadan başlayarak yapılırsa daha rahat kullanılır çünkü dikiş olunca rahatsız edebilir diye düşünüyorum.

Bu model ile şapkada yapılır hırkada diğer sayfalarda bahsederim ya örgü ve el işi çok geniş kapsar diye sizler örnekleri nerede görmek isterseniz örnek orada güzel olacaktır.

Sevgili örgü sevenler bu çocuk yelek modelin yapılışı ile sizlere paylaşmak ve fikir edinmeniz için şimdi yapmak isteyen örgü seven arkadaşlara kolay gelsin giyecek çocuklara da sağlıklı giyinmeler.

Değişik renkler ile değişik yapılışları sizlere görsel olsun ve fikir edinin istedim ve paylaştım.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.