ÖRGÜDE PİKE GÖRÜNÜMLÜ KAPATMA ANLATIMISevgili örgü sevenler değişik görsel ile örgü nasıl kesilir değişik model ile anlatımından bahsetmek sizlere de değişik örgü kesim ile ilgili bilgilendirmek istedim.

Yakalarda veya kol oyun’tusun dan bu gibi kesim işlem yapabilirsiniz değişik ve görünümü çok güzel oldu biz örgü yaparken başlamada lastik veya haroşe yaparak başlarız ve bitiminde de aynısını  yapar bitiririz fakat o kadar değişik başlama ve bitiş örgü teknikler var ki sizlere hepsinden tek tek görsel ile anlatımını paylaşacağım.

Arkadaşlar ben bu işi örgü seven biri olarak ve sizlerde örgü seven olarak değişik güzel olmasına bakarız bir de örgü veya el işlerde kolay ve gösterişli olsun isteriz onun için bende sizlere yardımcı olmak için hem anlatım yaparak hemde size bazı konularda yardımcı olmak için buradayım .

Değişik görseller ile güzel anlatımlardan bahsederek sizlere örgü ve el işlerinden yardımcı olduğumu düşünüyorum umarım sizlerde bu fikrime katılıyorsunuz .

Örgüde ben biraz güzel renkler ile uyumlu modellerden beğenir ve sizlere sunmak fikir edinmenize vesile olayım istedim bundan sonra her ne kadar güzel çekim yapamazsam da sizleri bilgilendirdığımı düşünerek yavaş yavaş video çekimler yapmaya başladım artık sizlere her türlü örneklerden değişik görseller sunmak ve fikir vermek istedim.

Sevgili örgü sevenler umarım sizlerde destekler ve takip eder youtube kanalıma abone olursunuz bu modeli yapacak ve örgülerde kullanacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.